יעל גתי

יעל גתי הגיעה לקיימברידג' עם משפחתה בעקבות מעבר לעבודה של בן זוגה. במקצועה יועצת שיווק דיגיטלי לעסקים,והיא הרוח החיה מאחורי הסיורים בעברית

מה חשבת על קיימברידג' כאשר הגעת לכאן ?

כאשר הגעתי לקיימברידג' לראשונה נדהמתי מכמות הסטודנטים והאנשים הצעירים המסתובבים פה המעניקים לעיר חיות ואנרגיות של ידע ויצירה.

מה את הכי אוהבת בקיימברידג'?

אני הכי אוהבת בקיימברידג' את האינטימיות שבה ואת מרכז העיר העתיק. בעיקר אני מחבבת את החצרות הסודיות הענקיות שמסתתרות מאחורי דלתות תמימות ממש כמו בסיפור סוד הגן הנעלם.

מה הופך אותה למיוחדת?

קיימברידג' היא עיר יפיפיה והרבה אנשים אינם מודעים לכך. הנהר העובר במרכזה עם הגשרים המיוחדים, הקולג'ים בעלי המבנים העתיקים והסיפורים ההיסטורים שלה הופכים אותה למיוחדת במינה.

יעל רימון

שחקנית בוגרת בי"ס למשחק בישראל, שכעת ממשיכה ועוסקת בתחום גם בממלכה. גרה בקיימברידג' ונהנית להכיר אותה דרך הרגליים וגם דרך הקיבה ותמיד שמחה לגלות מקומות חדשים לראות בהם הצגה או תערוכה, בית-קפה חדש ומיוחד או מסעדה מומלצת. יעל בעלת רקע רחב בהדרכה, נהנית להדריך, ללמוד וללמד, גם את הגדולים וגם את הקטנים.

מה חשבת על קיימברידג' כאשר הגעת לכאן ?

חשבתי שזו עיר כל-כך שונה ממה שהכרתי עד כה ואהבתי את השילוב המתמיד שיש כאן בין חדש לישן, בין היסטוריה לחיים דינמיים וצעירים.

מה הופך אותה למיוחדת?

העובדה שתוך 15 דק' הליכה משכונות המגורים ה"רגילות" של העיר, אתה יכול למצוא את עצמך במרכז העיר העתיק שעל גדות הנהר ולספוג שפע של תרבות והיסטוריה בלי לשלם הון או לתכנן יותר מדי תוכניות. לבד או ביחד, עם ספר או סלסילת פיקניק קטנה, העיר הזו תמיד גורמת לך להרגיש קצת תייר בה, במובן הטוב של המילה

מה את אוהבת בקיימברידג'?

שהיא אומנם קטנה, אבל מלאה בעשייה, פסטיבלים על בסיס חודשי, הרצאות, מסעדות, פאבים ובתי-קפה. תמיד יש מקום חדש שעוד לא היית בו...