השירות היה מעולה וההדרכה שקיבלנו מיעל המקסימה היתה מקצועית, מתובלת בהומור וידע
למרות שהסיור המשפחתי בקיימברידג׳ היה ספונטני ללא תיאום מוקדם מהארץ, השירות היה מעולה וההדרכה שקיבלנו מיעל המקסימה היתה מקצועית, מתובלת בהומור וידע. התאהבנו בעיר הקולג׳ים הרומנטית הזו. מומלץ בחום.

Miri Nussbaum

סיור מעניין שמוסיף ערך רב לטיול.
סיור מצויין שערכנו למשפחה שלנו, כולל ילדים. הסיור היה מותאם, מעניין, כייפי עם שילוב נכון של היסטוריה והומור. הסיור כלל שייט בנהר קיימברידג' בליווי כל האנקדוטות וסיפורי הדרך. יש לציין לטובה גם התחשבות וסבלנות, הקשבה, והמון טיפים שקבלנו להמשך הביקור שלנו בעיר ובאיזור. מומלץ!

ליאת בעבור

יום נפלא בקיימברידג׳
תודה רבה על היום הנפלא שהיה לנו בקיימברידג', לאחים שלי ולי היתה חוויה מיוחדת. רוני התגלה כאדם מקסים ומדריך מעולה ומלא ידע, אשר תיבל את, ההסברים באנקדוטות מעניינות. במהלך הסיור שמענו סיפורים על המלכים והמלכות והאנשים שהשפיעו על החיים בקיימברידג' והבניינים ההיסטוריים קיבלו משמעות נוספת. אנו ממליצים מאד להגיע איתכם לסיור.

אגדה יפת

סיור מרתק
היינו בסיור בקיימברידג' , הסיור היה מרתק, רוני שהיה המדריך היה קשוב, סבלני לכולם ועם המון ידע חייבת לציין לטובה את התיאום של הסיור, והדאגה והתחשבות בתנאי מזג אויר שגם תרם להנאה בסיור. מומלץ מאוד

ליעד זוהר

מומלץ
הגענו בערב חג, היינו רק שנים הסיור התקיים כמתוכנן עם שני מדריכים מקסימים גיא ויעל זכינו לטיול פרטי מהנה מאוד למדנו הרבה על המקום ועל ההיסטוריה של אנגליה בכלל אפילו מזג האויר חייך אלינו והגשם פסק לשלושת שעות הסיור תודה וישר כח מומלץ!!!

Michael and Yasmin Arad

טיול בפינות קסומות
השבוע טיילנו בקיימברידג' עם גיא שפר שהיה מענין, מרתק, העביר את הסיור באופן איכותי ומקצועי ביותר, טיילנו בפינות קסומות , הצטלמנו והיה גם זמן לקנות מתוקים,. גיא דאג לשמור על אוירה נעימה בקבוצה לכל אורך הטיול ולא פחות חשוב מכך דאג לבטיחותנו בזמן ההליכה במקומות המוכרים לו. תודה מכל הלב

Lital

סיור מעניין שמוסיף ערך רב לטיול.
סיור מעניין שמוסיף ערך רב לטיול. הסיור מועבר בעברית ואורך כ3 שעות. איסוף מתחנת הרכבת של קיימברידג'. הגענו לסיור כמשפחה בגילאי 15-20 וכולם מאוד התעניינו. המדריכה הקפידה ללמוד את השמות שלנו ואת תחומי העניין שלנו ולפנות אלינו עם נושאים שיהיו מעניינים עבורנו במהלך הסיור. ובכך הסיור הפך מסקרן ומעניין בהרבה.

נועם לביא

טיול מהנה ושווה
נסענו עם הנכד ובן דודו וקפצנו לטיול בקיימברידג' ,התכנון עם יעל מהצוות עוד מהארץ היה מושלם ויעיל. ביום הטיול הייתה בעייה ברכבת והיינו צריכים להגיע באוטובוסים ,יעל חיכתה לנו מעל שעה וחצי מהשעה המתוככנת והתחלנו טיול מהנה ,עם תאורים ומסלולים, טעימות . יעל הייתה ממש נהדרת והנכדים ממש התלהבו מהסיור והידע שיעל הפגינה. ממש טיול מהנה ושווה.. משה ויפה רבי

משה ויפה רבי

סיור מומלץ ביותר גם לילדים.
השירות האדיב של יעל וגיא החל עוד לפני היציאה מהארץ בשיחת טלפון לבבית עם יעל שחלקה אתנו מידע רב נוסף והמלצות. הגענו לקיימברידג' ליום טיול משפחתי עם שני ילדינו בני 12 גיא ליווה אותנו בסיור ברחבי קיימברידג' המקסימה תוך שילוב סיפורים מענינים ומשעשעים ושיתף אותנו בידע הרחב שלו אודות העיר ואנשיה לאורך השנים, תוך הפגנת ידע רב. סיור מומלץ ביותר גם לילדים.

זוהר טירן

נהננו
היה פשוט נפלא, המדריכה יעל היתה עניינית ומקצועית. נמליץ לכל המשפחה!!

רועי

לחוות דעת נוספות, בקרו באתר הפייסבוק שלנו